מה לארוז לכריסמס בחו"ל?

מה לארוז לכריסמס בחו"ל?

החג הכי רומנטי, צבעוני, טעים, מואר, מושלג ועם הכי הרבה סנטה קלאוס ואיילי הצפון – קבלו את החג של כל החגים – הכריסמס! אם אתם עומדים ב25.12 לשהות בחו"ל, הרי שזכיתם ובגדול, ועל כן רגע לפני שתתחילו לשיר "ג'ינגל בל" ולכבוש כובע של סנטה, אתם מוזמנים להבין מה יש לארוז לטיול שלא תמהרו לשכוח, וזאת כי תוכן של מזוודה שמיועדת לכריסמס צריכה לכלול מספר פריטים ייחודיים. סקרנים? להלן הרשימה המלאה:

כריסמס בחו"ל

קטגוריית המחממים

ראשית נציין שה- 25.12 באירופה הנו תאריך קר במיוחד, ועל כן זה הזמן למצוא את כל הפריטים המחממים ולדחוס אותם למארזים קטנים. כך למשל אין לשכוח לארוז מעיל חם, כובע צמר, כפפות, צעיף וכמובן מגפיים – כאשר כל פריט נבחר צריך להיות כמה שיותר מושקע, מדליק ומיוחד, כך שאם לצורך העניין עומדים לבחור מגפיים לטיסה, יש לבחור את הזוג הצבעוני, את הזוג עם הפונפונים, את הזוג הייחודי והמעוצב, את הזוג עם הזהב וכדומה – כך תוכלו לשמור על סטייל במהלך החופשה!

תיק ריק לקניות

כידוע אין כריסמס ללא מתנות ואינספור חנויות שמעוצבות ברוח החג. אי לכך היו בטוחים שגם אם לא התכוונתם, אתם עדיין עתידים לערוך לא מעט שופינג, ועל כן חשוב ביותר לקחת תיק ריק עבור הקניות.

טיפ לבנות

גם אם אתן לא מסוג הבנות שאוהבות להתאפר ביום יום, הכריסמס ללא ספק מהווה סיבה למסיבה למרוח אודם בוהק, להתקשט במסקרה, לפדר את האף ולמרוח לק מנצנץ את הציפורניים – לכן, ארזי את מיטב האיפור!

מינימום ביגוד

מי שעומד לנצל את שפע טיסות הלואו-קוסט לקראת החג, צריך לקחת בחשבון שגובים כסף על כל מזוודה שמבקשים לשלוח בבטן המטוס ועל כן יש לארוז בקפידה – משמע לא יותר משלושה מכנסיים, ארבע חולצות, זוג נעליים (כולל מה שנועלים), ותחתונים וגרביים בהתאם לכמות הימים.

טעמים של בית בחו"ל

הכריסמס ידוע בשפע של מתוקים מיוחדים, אך לא כולם בהכרח טעימים, כך שאם בא לכם שוקולד מוכר ועוגה שאינה מכילה פירות יבשים, הרי שמומלץ להביא מהבית שקית הפתעות של ממתקים אהובים.

אין כריסמס ללא פיג'מה!

אין סרט כריסמס ללא הקטע המתקתק בו הילדים מקדימים לקום ומוצאים שסנטה קלאוס אכן ביקר – השאיר מתחת עץ האשוח שלל מתנות, ועל כן אם מבקשים להיכנס לאווירה ופיג'מה גם כך צריך להביא, בחרו לארוז את הפיג'מה הכי כיפית ומיוחדת, כך שתרגישו כמו ילדים קטנים שמתרגשים לקראת בוקר לבן.

מתנה בגרב

בין אם אתם טסים עם בן זוג או חברה, תמיד כיף לקבל בחג מתנה, ועל כן אם אתם מעוניינים להגיע מוכנים מראש, בחרו עוד בארץ מתנה קטנה, הכניסו אותה לגרב (מכובסת כמובן), קישרו סרט צבעוני, והרי לכם הפתעה קסומה שתכניס את כולם לאווירה.

ספר

הייתם כל היום בחוץ, אתם שבעים מממתקים וממראות עליזים ואילו עתה מבקשים לחזור לפיג'מה ולהירגע באופן נעים? הביאו עמכם מהארץ ספר טוב! חוץ מזה, זו דרך נהדרת להעביר את הזמן במהלך הטיסה.

רשימת המלצות

כל יעד וההפתעות שהוא מכין לכריסמס, ועל כן עוד בארץ יש להכין רשימה של היעדים שאסור לפספס, בין אם מדובר בשירת המקהלה העירונית שבכיכר המרכזית, מוזיאונים מיוחדים שפתוחים בלילה, כנסייה מרשימה, יריד ברוח החג, סיילים שווים, עיירות מקושטות ועוד.

כנסו לאווירה!

לסיכום נציין שלצד כל רשימה רגילה שבין היתר כוללת תרופות, כסף, כלי רחצה, מצלמה וכדומה, הכריסמס רווי האווירה מצריך היערכות מעט שונה. ארזו בהתאם ולרגע אל תטעו שסנטה קלאוס הוא רק תולדה של סיפור ילדים – תיהנו!

נגישות
גלילה לראש העמוד