טיולי גלישה

טיולי גלישה

שמש, חופש, ים, וגלים, הו הגלים, תענוג לעיניים. כל גולש גלים יודע שיש דבר אחד שאי אפשר לעמוד בפיתוי שלו, ים טוב. טיולי גלישה הפכו בשנים האחרונות לאחת מהאופציות הפופולאריות והמפתות ביותר לגולשים מתחילים ומקצועיים שרוצים לחוות את העולם מאפיק אחר. הפעילות הדינאמית וההדרכה הצמודה, הופכים אותם מתאימים לכולם. מהם היתרונות של טיולי גלישה? ואילו טיולים קיימים כיום? אילו שירותים נלווים לטיולי גלישה?

טיולי גלישה

היתרונות של טיולי גלישה:

טיולי גלישה מתקיימים בתנאי הגלישה האופטימאליים ביותר

אתם מגיעים לטיול בתנאי הגלישה האופטימאליים ביותר, ולמקום בו הגלים נמצאים במצב מיטבי, אין צורך לבזבז זמן בלחפש את "המקום הנכון".

התאמה לרמה המקצועית, והפרדה בין הרמות השונות

טיולי גלישה מותאמים לרמה שלכם, מרמת הבסיס ועד רמת המקצוענים הטובים ביותר, כך שאתם גולשים עם חברים ברמה זהה, עובדה שתורמת רבות לחוויה ולתחושת השייכות והמסוגלות.

נטו חופשת גלישה

ממקסמים את הזמן בחופשה, טיולי גלישה ממוקדים לגלישה בלבד, ולכן מיטב הזמן שלכם מוקדש לתחביב האהוב. לא תצטרכו להתפשר על טיולי שופינג או אטרקציות שלא מעניינות אתכם, כאשר הים מפתה אתכם וקורא לכם לבוא.

על אילו אמצעים ניתן לגלוש:

טיולי גלישה משלבים סאפ, גלישת גלים, גלישת רוח, וקייטים.

טיולי גלישה על סאפ –  מתקיימים בדרך כלל באגמים ובקבוצות, החתירה ההדדית היא חוויה בפני עצמה, שאליה מתווספים נופים ציורים, שנלקחו מגלויה.

טיולי גלישת גלים – טיולים אלו מתמקדים על פי רמות הגולשים, כאשר קיימים טיולים עבור גולשים ברמות הבסיס וטיולים ממוקדים יותר לקבוצות קטנות יותר של גולשים מקצועיים, על מנת שכל אחד יחווה את הגלים בטיימינג הנכון. כך גם הדבר לגבי טיולי גלישת רוח, קיימת הפרדה בין קבוצות של מתחילים לקבוצות של מתקדמים.

טיולי קייט – גם כאן המשאב המרכזי הוא הרוח, וקיימת הפרדה בין קבוצות של מתחילים וקבוצות של מקצוענים.

שירותים נלווים לטיולי גלישה

השירותים הנלווים לטיולי גלישה כוללים כמובן הדרכה מקצועית, שמאפשרת לכם לגלוש כמו "המקומיים", כמו כן, קיימת אופציה למגורים איכותיים ממש בסמיכות לגלים, כך שאתם לא נדרשים לרכב או אמצעי תחבורה אחר להגיע אל החוף. אתם זוכים בחופשה המתאימה להרכב שלכם ולרמה המקצועית, שממוקדת כל כולה בתחביב האהוב – גלישת גלים. בדרך כלל האווירה בטיולים אלו משפחתית וחברותית מאוד, ואכן מדובר בחוויה שונה לגמרי מטיולים אחרים, שתעשו בחייכם.

לסיכום, טיולי גלישה מהווים הזדמנות נהדרת לחובבי גלישת הגלים להינות ולהכיר את החופים היפים בעולם ולגלוש כמו מקצוענים אמתיים. הם מאפשרים לכם לגלוש בכלי האהוב עליכם בין אם מדובר על גלשן גלים, קייט, קיאק, או גלשן רוח, עם ההרכב המתאים לרמתכם המקצועית ועם ההדרכה הנכונה, שלא רק תסייע לכם להינות אלא תתרום לרמה המקצועית ולחוויה.

נגישות
גלילה לראש העמוד