כיצד בוחרים צימר בצפון?

כיצד בוחרים צימר בצפון?

חופשה בצפון היא חופשה כיפית במיוחד אשר מציעה לנופשים ים מדהים והוא הכינרת, נחלים צוננים, תצפיות מהממות ושלל חווית אקסטרים כמו גם טיולים אל מקומות יפים וצפייה בטבע הנפלא שניתן לפגוש במקום.

רבים כבר יודעים ששהייה בצפון הינה אטרקטיביות במיוחד כאשר שוכרים צימרים בצפון, בזמן שכיום ישנם שלל צימרים בצפון המציעים לינה וארוחת בוקר למבקרים באזור.

צימרים בצפון

עם זאת חשוב לדעת לבחור את הצימר הנכון וזאת כדי שהחופשה שלכם תהיה מושלמת.

אז כיצד בוחרים צימר בצפון? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

חוות דעת – היכנסו אל אתרים המספקים חוות דעת וביקורות על צימרים בצפון ונסו לבחור צימר שקיבל המלצות טובות. כיום אפשר לקבל חוות דעת אמתיות על מקומות אירוח בצפון או בכל מקום, כאשר באמצעות דירוג וחוות דעת אמתית – אפשר למצוא מקום לינה ראוי.

תמונות מקוריות – זה נכון, באתרים של מלונות וצימרים בצפון ניתן למצוא שלל תמונות שאמורות להקנות לצופה את הרושם הראשוני מהמקום. עם זאת לא תמיד תמונות שנמצאות באתר של הצימר הן כאלה שבאמת משקפות אותו, ולכן חשוב לנסות למצוא ברשת תמונות אמתיות שפורסמו על ידי אורחים ששהו בצימר שאתם בוחרים.

מחיר – חשוב שתשימו לב למחיר הצימר, כאשר כיום ישנן שלל חבילות נופש בצפון במחירים אשר מתאימים לכל כיס. עם זאת כאשר אתם בורחים דיל: שימו לב כי הוא מתאים לימים שלכם ולא רק לאמצע השבוע בו רבים מבעלי העסקים מוזילים מחירים.

התאמה  – חשוב שהצימר יתאים לצרכים שלכם. אם אתם זוג תוכלו להסתפק בצימר סטנדרטי, אבל אם אתם משפחה גדולה תצטרכו למצוא צימר גדול יותר או בית הארחה המתאים למספר האנשים בחופשה.

מיקום  – עוד חשוב למצוא מיקום טוב. הצפון הוא אזור גדול שסביב הכינרת פזורים שלל הרים בהם יש ישובים, ערים וקיבוצים. בשל כך ישנם צימרים שנמצאים במרחק רב מהמרכז ולכן אם אתם לא מעוניינים להתבודד, ואם אתם רוצים לצאת ולבלות יש למצוא צימר שאינו מאד מבודד.

נגישות
גלילה לראש העמוד