נווד דיגיטלי: במה אפשר לעבוד מכל מקום בעולם?

נווד דיגיטלי: במה אפשר לעבוד מכל מקום בעולם?

עוברים לחו"ל? עושים רילוקיישן? הגעתם למקום הנכון, במאמר הבא נציג לכם את התחומים שבהם תוכלו לעסוק מכל מקום בעולם.

במסחר בשוק ההון

אם יש תחום שבו תוכלו לעסוק מכל מקום בעולם זה שוק ההון. לפני הכל חשוב לציין שמדובר בתחום מורכב ומסובך ואם אתם לא רוצים להפסיד כסף, אנחנו ממליצים לכם לקחת קורס. אתר Mylist מציג מגוון רחב של קורסים מומלצים בתחום מסחר בשוק ההון, כאלה שיספקו לכם את כל הכלים שיאפשרו לכם להפיק רווחים נאים במיוחד. בכל אופן, תוכלו להשקיע בבורסה או במניות מכל מקום בעולם, מתי שתרצו, היכן שתרצו, אין משמעות למקום, יש משמעות ליכולות המקצועיות שלכם בלבד.

בקידום אתרים

קידום אתרים הוא אולי התחום המבוקש ביותר כיום בקרב בעלי עסקים שמחזיקים אתר אינטרנט שצריך להפיק עבורם רווחים. אז אם עד לא מזמן חברות היו נוהגות לעסוק מקדמי אתרים אין האוס ודורשים מהם להגיע פיזית למשרד, כיום הזמנים קצת השתנו. באמצעות הלפטופ הכי פשוט תוכלו לעסוק בתחום קידום האתרים מאיזה מקום שתרצו, בין אם מהמשרד הביתי או בית הקפה. בסופו של דבר, אתם צריכים להביא אתכם את המקצועיות וימדדו אתכם במספרים. אם תגדילו לחברה את ההכנסה, זה לא באמת היה משנה לה מהיכן תבצעו את העבודה הזו.

בפיתוח ותכנות

אתם לא תאמינו, אבל היום הביקוש של חברות ההייטק למפתחים ומתכנתים הוא כה גבוה, שהן מוכנו להציע את כל עולמן רק שמפתחים יסכימו לעבוד אצלה ולמלא את התקנים. אז כן, כיום ניתן לעבוד מרחוק ובמדינות שונות ברחבי העולם גם בפיתוח ותכנות של אתרי אינטרנט או אפליקציות שונות מבלי להגיע למשרד פיזית. זה יצריך מהמעסיק שלכם להתאמץ קצת יותר עבורכם ולאפשר לכם גישה מרחוק באמצעות VPN אבל זה בהחלט אפשרי וזה קורה כיום אצל מגוון רחב של חברות.

נווד דיגיטלי: במה אפשר לעבוד מכל מקום בעולם?

בשיווק ומכירות

מכירות זה תחום מובהק שאותו ניתן לבצע מכל מקום בעולם, כי בסופו של דבר הכל מסתכם במספרים ותוצאות. תוכלו לעסוק במכירות טלפוניות או מכירות אונליין, הכל על פי דרישה של המעסיק כמובן, אבל בהחלט תוכלו לעשות את זה מכל מקום בעולם. חשוב לציין, הכוונה היא למכירות שאינן מצריכות פגישות פיזיות עם הלקוחות שלכם ואם חשבתם לעסוק בתיווך למשל, זה קצת פחות מתאים לעבודה מרחוק.

בשירות לקוחות

כן, תתפלאו לשמוע אבל היום ניתן לעבוד מכל מקום בעולם גם בתחום של שירות הלקוחות. אתם יכולים לגור במדינה אחרת בעולם שהיא לא ישראל ולעסוק בשירות לקוחות עבור חברה מקומית בארץ שלנו, אין שום משמעות למרחק. ברוב המקרים יהיה נוח יותר לעסוק בתחום של שירות הלקוחות בדיגיטל אונליין, בצ'אטים, בוואטסאפ ועוד. עם זאת, בהחלט ניתן לעסוק בשירות לקוחות טלפוני גם מרחוק, גם זה יצריך קצת מאמץ מצד המעסיק שלכם, אבל אם אתם טובים במה שאתם עושים זה בהחלט יכול לקרות.

בכתיבת תוכן

אולי אתם לא יודעים, אבל היום כל אתרי האינטרנט עובדים אצל גוגל. מה זה אומר בפועל? שהם זקוקים לכמויות מטורפות של תכנים על מנת להראות לגוגל שהם מעדכנים את עצמם כל הזמן. תוכלו לעבוד תחום כתיבת התוכן, אם יש לכם את הכישרון לזה כמובן, מכל מקום בעולם. כל מה שאתם צריכים זה אינטרנט, WORD וכמובן כישרון לכתיבת תכנים.

לסיכום, אין ספק שכיון יש מגוון רחב של אופציות לעבודה מרחוק מכל מקום בעולם ואם אתם נוסעים לחו"ל או עושים רילוקיישן, אתם יכולים להיות שקטים ורגועים לגבי ההכנסה שלכם.

נגישות
גלילה לראש העמוד