איך שומרים על כושר גם בזמן הטיול הגדול בחו"ל?

איך שומרים על כושר גם בזמן הטיול הגדול בחו"ל?

לשמירה על כושר יש חשיבות עצומה מבחינת היכולת ליצור אורח חיים בריא ומאוזן. יחד עם זאת, יציאה לטיול ארוך מעבר לים עלולה להוביל לירידה משמעותית ביכולת לשמור על כושר גופני גבוה, וזאת בשל שילוב של אטרקציות, מסעדות ולא מעט מפגשים חברתיים. אם אתם חוששים להעלות במשקל בזמן הטיול ולחזור כאשר אתם לא בכושר שיא, צריך לזכור כי אפשר וצריך לשמור על כושר גם בזמן הטיול הגדול מעבר לים. כיצד תוכלו לעשות זאת? להלן טיפים מצוינים שבהם תוכלו להיעזר, לטובת ניצול הטיול הגדול – גם לטובת שמירה ושיפור סרגל המאמצים האישי.

נטילה של תוספי תזונה

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר צעירים מחליטים לשלב את תוספי התזונה בתפריט. הסיבה לכך נובעת מתוך פיתוח של תוספי תזונה ייעודים שיכולים להתאים באופן מושלם לצעירים שטסים לטיול מעבר לים, וזאת בשל ריכוז גבוה של מינרלים, חלבונים כמו גם ויטמנים אשר עשויים לסייע לטובת בנייה של מסת שריר וכן שיפור הביצועים, כמו למשל גיינר. באתר טבע בריא תוכלו למצוא סוגים רבים של גיינר במחיר מצוין ועם אפשרות למשלוח מהיר עד הבית, כל זאת מתוך מטרה לנצל את היתרונות של התוסף הזה לטובת בניית מסת שריר – בזמן קצר.

רכישת ציוד ספורט

רכישה של ציוד ספורטיבי כמו למשל מזרן, כפפות, רצועות TRX ועוד מהוות הזדמנות מעולה בעבורכם לנצל את החופשה לטובת שמירה על כושר. כיום ניתן לבצע רכישה של ציוד ספורט במחיר מצוין ועם יכולת גמישות המאפשרת לכם להשתמש בציוד בזמנכם הפנוי ועם מינימום התעסקות. במדריך זה תמצאו טיפים נוספים בנוגע לשמירה על כושר בזמן הטיול, כך שתוכלו לנצל את החופשה המתקרבת לטובת חיטוב ואפילו ירידה במשקל.

 

 

אימון קצר

רבים חושבים כי בשביל לשמור על כושר בבית ובייחוד מעבר לים מחייב פינוי של לפחות שעה מהלו"ז. מאחר ואתם עמוסים ורוצים לנצל את הטיול שלכם במלואו, אפשר בהחלט להתמקד באימון קצר שיכול להוביל לתוצאות מעולות. שימו לב כי בנייה של אימונים צריכה להתבצע בהתאם לסרגל המאמצים האישי, ועל כן התייעצות עם מאמן כושר בטרם הנסיעה תאפשר לכם להכניס את האימון בין פעילות אחת לשנייה, ובכך להוביל לשמירה על כושר גופני.

הצטרפות לקבוצות אימון

לא מעט ישראלים שמטיילים ביחד בחו"ל מחליטים להקים קבוצות אימון. קבוצת אימון תאפשר לכם להגביר את המוטיבציה ואף ליצור זמן איכות עם חברים מהטיול, כחלק מניצול של מתקנים כמו למשל חדר הכושר במלון או אימונים שמתבצעים בשטחים פתוחים. הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות של מטיילים ביעד בו אתם עתידים לטייל, כל זאת כחלק מיצירה של מערך תומך שיגביר את המוטיבציה ויאפשר לכם להגדיל את היכולת האישית, באמצעות אימון קבוצתי או אחד על אחד.

לסיכום

יציאה לחופשה ארוכה בחו"ל איננה מחייבת הפסקה מוחלטת מפעילות ספורטיבית, אלא להפך. באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן גם אתם תוכלו  ליצור שגרה ספורטיבית המשלבת בין נטילה של תוספי תזונה, שימוש במכשירי כושר ביתיים שאותם ניתן לקחת גם לטיול לצד אימונים קצרים וממוקדים שיובילו אתכם לתוצאות מעולות. זכרו – מוטיבציה ומיקוד הם המפתח ליצירה של שגרת ספורט אפקטיבית ואפילו מיוחדת על רקע הנופים מעבר לים.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות
גלילה לראש העמוד