לא מוותרים על כושר גם בחופשה

לא מוותרים על כושר גם בחופשה

 

כל החורף עבדתם קשה על הגזרה. דאגתם לאכול בריא, שמרתם על שגרת אימונים, יצאתם לריצות בשעות משוגעות, הגיע הקיץ – ואתם מוכנים לכבוש את חופי הים במראה משודרג. ואז הגיעה החופשה השנתית שלכם, שיש בה המון אוכל מקומי, והספורט? פחות. אספנו עבורכם הצעות לפעילויות ספורט פשוטות שאפשר לשלב במהלך החופשה, כדי שתוכלו גם ליהנות וגם לא לחזור לארץ עם משקל עודף.

 

קודם כל – תמדדו!

לא משנה באיזו פעילות ספורט אתם בוחרים, אתם צריכים דרך למדוד את הביצועים וההתקדמות שלכם. עם GARMIN השעון הרשמי של נינג'ה ישראל זה פשוט מאוד. מדובר בשעון של חברת גרמין שיוצר במיוחד עבור התכנית "נינג'ה ישראל", הוא קל משקל ויש בו כל מה שמתאמנים צריכים: מד צעדים מובנה, מד שריפת קלוריות, מעקב שינה, חיי סוללה ארוכים במיוחד עד שנה של שימוש ללא צורך בהטענה, עמידות למים ועוד הרבה יותר. לא צריך שום היערכות מיוחדת כדי לקחת אותו אתכם לחו"ל. פשוט שמים על היד – ו…זהו.

 

צאו להליכות

אחד הדברים שכל תייר עושה כשהוא מגיע ליעד, זה לחפש את כרטיס הנסיעה הזול ביותר לתקופת השהייה, כמו למשל כרטיס נסיעה שבועי שיאפשר לכם לדלג ממקום למקום גם אם מדובר בתחנה אחת. במקום זה, נסו לסדר לעצמכם מסלול יומי שבו ניתן ללכת בין האטרקציות השונות ולשרוף יותר קלוריות. אפשר לתכנן מסלול שהולך מהמלון שלכם עד לנקודה רחוקה ומשם לחזור בנסיעה, או להיפך. בדקו בשעון GARMIN כל הזמן את הצעדים ונסו להרבות בהם, במיוחד אם אתם זוללים הרבה קינוחים.

 

צאו לריצות

אם אתם מטיילים במקום שבו האטרקציות אינן נגישות בהליכה, נסו לשלב ריצות בלו"ז שלכם. כמעט בכל יעד אפשר למצוא חופי ים, פארקים עירוניים, אגמים, או שבילי טיולים. וגם אם אין אף אחד מאלה, אפשר להרגיש קצת כמו המקומיים ולצאת לריצה ברחובות העיר. פעילות מושלמת לפתיחת היום או לסופו.

לא מוותרים על כושר גם בחופשה.

נצלו את מכון הכושר במלון

מלונות רבים מציעים חדרי כושר. אם אתם לא מתאכסנים במלון חמישה כוכבים אז גם מכון הכושר כנראה לא ייראה כמו המכון שלכם, אבל אתם לא זקוקים לציוד המתקדם ביותר כדי לשמור על עצמכם. כמעט בכל מלון אפשר למצוא ספסל עם מוט ומשקולות, משקולות חופשיים, הליכון ומכשיר אליפטי. רגע לפני שאתם מעמיסים את ארוחת הבוקר, שאלו בקבלה איפה נמצא המכון, ותשרפו קצת קלוריות לפני שאתם מכניסים לגופכם קלוריות חדשות לגמרי מהבופה.

 

שחו בבריכה

אם במלון שלכם יש בריכה, נצלו אותה לשחייה. בין השעשועים עם החברים או הילדים, תגניבו כמה בריכות. אם אתם מבלים בים, אין כמו שחייה במים פתוחים. המליחות של הים תסייע לכם לצוף והגלים הקטנים יוסיפו למאמץ. קחו אתכם במזוודה משקפת שחייה, היא לא תופסת הרבה מקום ובוודאי שלא משקל, וכך תוכלו לשחות גם בחופשה מבלי לצאת עם עיניים צורבות ואדומות.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד