לונדון מחכה לכם: האתרים הכי שווים בעיר!

לונדון מחכה לכם: האתרים הכי שווים בעיר!

אנגליה המכונה גם בריטניה, שלטה על העולם עד שנות ה50 של המאה העשרים והיא מדינה שבה ניתן למצוא תרבות ענפה, מוזיאונים, שלל הרפתקאות, רחובות מדהימים, היסטוריה בלתי נשכחת, שושלת קיימת של מלכות ומלכים, פארקי ענק, טירות, תצפיות ונופים מעניינים.

לונדון בירת בריטניה, היא אחד המוקדים המושכים ביותר עבור תיירים, כאשר מלבד כל האטרקציות שמנינו, חשוב להבין כי רק הברים שבעיר שווים סיבוב במרכז, תוך שלונדון נחשבת סוג של בירת אופנה שבה הכל קורה, ובצורה שרק האנגלים יודעים…

אז אם אתם שוקלים חופשה בלונדון, זה הזמן להכיר את האתרים הכי שווים בעיר!

אצטדיון סטמפורד

אצטדיון זה נחשב מהגדולים ביותר בעולם והוא מגרשה הביתי של קבוצת הכדורגל האנגלית והידועה צ'לסי. אצטדיון אצטדיון סטמפורד ברידג נחשב עצום בגודלו והוא נפתח לקהל הרחב בשנת 1877, כאשר האצטדיון עד היום משמש המגרש של לונדון והוא מכיל 42 אלף מושבים.

כדי להבין יותר על חשיבות הכדורגל ועל העוצמה של המקום ניתן להצטרף לסיור מודרך באצטדיון שמכיל כמה אגפים כגון: מגרש הכדורגל, חדרי ההלבשה, כיכר הדשא, יציע העיתונות ואף תערוכות ומופעים מדהימים שמתרחשים במקום.

אצטדיון סטמפורד

פארקי שעשועים

אחד ממוקדי המשיכה של תיירים ללונדון הם פארקי השעשועים הענקיים שיש במקום. אחד מהמקומות המלהיבים הוא ה'לונדון איי' שבו גלגל ענק עצום ומפחיד שניתן ממנו לראות את לונדון במלוא עוצמתה ויופייה המרהיב.

כיכר אוקספורד

חנויות כולבו, חנויות יוקרה ענקיות, בוטיקים, 'הוט קוטור', שווקים ועוד, כולם נמצאים בכיכר אוקספורד שוקקת החיים. בכיכר היפה ניתן להסתובב לטייל ולרכוש רכישות בעלויות גבוהות יחסית. משם ניתן תוך 20 דקות להגיע לפארק ענק ירוק ויפיפה אשר בו ניתן ליהנות מפיקניק עם השמש המלטפת של המקום.

כיכר אוקספורד לונדון

בניין הפרלמנט

אחד הסמלים החשובים של בריטניה היא הפוליטיקה והיחסים שבין הממשלה למלוכה. בריטניה כוללת מדינות כמו אירלנד, ווילס, וסקוטלנד, כאשר שמה כולל את המושבות ומדינות בהן היא שלטה ולהן נתנה חסות. הפרלמנט הבריטי הוא מקום שמרכז את השלטון ואת הנעת הכוח של הממשלה המדינה וכמובן הממלכה. הבניין המרשים מרהיב ביופיו והוא מכיל קילומטרים ארוכים של מסדרונות, תוך שהבניין מלא בחדרים אולמות וחפצי אומנות יקרים ומרשימים.

בניין הפרלמנט לונדון

הביג בן

מבנה הביג בן הוא מבנה במרכז לונדון שבו ישנו פעמון ענק המורה את השעה. המבנה נבנה במאה ה19 והוא שופץ לאחר שפרצה בו שריפה בשנת 1834. המבנה מרהיב ומראה את העוצמה של המקום, תוך שהוא נחשב פריצת דרך בשפה האדריכלית של העיר. השעון שבמבנה מורכב ברכיבים מיוחדים ויש בו שלל חווטים מתוחכמים ומתקדמים בזמן שהוא משולב בקונספטים בעיצוב הניאו גותי שמאפיינים את העיר.

קתדרלת סיינט פול

כדי להבין יותר את ההיסטוריה של העיר מומלץ להגיע את מקום מושבו של הבישוף של לונדון והוא סיינט פול. הקתדרלה שרדה מלחמות, שריפות ומפגעי טבע והיא נמצאת עומד על תילה על מנת להרשים את המבקרים שמשתאים מיופיו של המקום.

קתדרלת סיינט פול


מסעדות מישלן

לונדון ידועה כמקום שבו שלל מסעדות שקיבלו כוכבי מישלן, (כוכבי המישלן ניתנים רק למסעדות בעלות אוכל ברמה מצוינת ושוברת שיאים). בין המסעדות תוכלו לפקוד את המסעדה של השף רמזי (השף העצבני מתוכניות הטלוויזיה הידועות), המסעדה של ג'ימי אוליבר (השף העירום) ואף מסעדות של כמה מסעדנים ישראלים מצליחים.

לסיכום, לונדון כן מחכה לכם והיא מציעה לכם ביקור בכנסיות היפות ביותר, הטירות, הכרת עם התרבות, המוזיאונים, וחשוב מכל עם ארמון המלכה שידוע כאחד מהמבנים המהמהמים שתוכלו למצוא בכל אירופה.

 

נגישות
גלילה לראש העמוד