פציעה במהלך החופשה: מה לעשות כשהטיול משתבש?

פציעה במהלך החופשה: מה לעשות כשהטיול משתבש?

פציעה במהלך חופשה מהווה עילה לתביעה בתחום הנזיקין. אולם, בכדי לממש את הזכויות המגיעות לכם נדרש לבצע מספר צעדים, עליהם נפרט כעת במאמר.

נפצעתם בחופשה? אלו הצעדים אותם חשוב לעשות כבר עכשיו

אין ספק כי יציאה לחופשה מהווה רגע שאליו אנו מחכים ומתכוננים לא מעט. אולם, לא פעם החופשה המושלמת עלולה להשתבש בעקבות פציעה כאשר המקרה הטוב מדובר בפציעה קלה יחסית ובמקרים קשים יותר פגיעות חמורות אשר משביתות לחלוטין מפעילות ואף עלולות להוביל להשלכות משמעותיות בעתיד. הפציעות הנפוצות בזמן חופשה הן תאונות דרכים, נפילות, טביעות, החלקות, שברים ועוד. בין אם נפצעתם בזמן חופשה בחו"ל ובין אם נפצעתם בזמן חופשה כאן בישראל, עליכם לבדוק כיצד אתם יכולים לממש את זכותכם ולקבל פיצוי, באמצעות ליווי מצד משרד עורכי דין המתמחה בתחום הנזיקין. ע"פ עורכי הדין של משרד עורכי הדין אלמוג-שפירא המתמחה בתחום, הליווי המשפטי הינו חיוני לצורך הגשת תביעה אל מול חברת הביטוח אך גם לצורך התמודדות מול רשויות המדינה אשר לא פעם מערימות קשיים בירוקרטים שהופכים את התהליך של מימוש זכויות לכמעט בלתי אפשרי.

פציעה במהלך החופשה מה לעשות כשהטיול משתבש

מה חשוב לעשות מיד לאחר הפציעה?

טיול שמשתבש על רקע של פציעה מהווה ללא ספק רגע קשה מאוד, אולם מתוך ההלם והבהלה חשוב מאוד להתנהל בצורה מסודרת, כל זאת בכדי לסייע בעתיד לתהליך התביעה ומימוש הזכויות. בשלב הראשון, מומלץ באם אתם יכולים לתעד את הזירה בה נפצעתם באמצעות מכשיר הסלולר שלכם. במידה והיו עדים לאירוע, ניתן ואף רצוי לבקש מהם את מספרי הטלפון, לצורך מתן עדות בנוגע למקרה. נוסף לכך, כל הטפסים הרפואיים מהווים משקל משמעותי בתהליך התביעה, וכל כן דאגו לכך שהם יהיו מפורטים עד כמה שאפשר וצלמו לעצמכם מספר עותקים, המשמשים כראייה. חלק בלתי נפרד מפציעה כולל גם הוצאות רפואיות (הזמנת אמבולנס, אשפוז, רכישת תרופות) כאשר על סמך אותן קבלות ניתן יהיה לקבל פיצוי כספי דרך חברת הביטוח, ועל כן שמרו את הקבלות בתיקייה מסודרת ביחד עם המסמכים הרפואיים.

התמודדות מול הרשויות לצורך מימוש זכויות

בעקבות הפציעה ניתן לתבוע את חברת הביטוח כמו גם הביטוח הלאומי, לצורך קבלת אחוזי נכות בעקבות הפציעה. מדובר בהתמודדות לא פשוטה, הן בשל הטפסים אותם נדרש להגיש והן בשל הקשיים הבירוקרטים שלא פעם מגיעים גם לכותלי בית המשפט. בשל כך, קבלת ליווי משפטי מצד משרד המתמחה בתחום מהווה דרך מצוינת לא רק להתמודדות קלה יותר אלא גם להפחתה ברמת הלחץ הכרוכה בתהליך, כל זאת מתוך מטרה כי תוכלו לשים את הסיטואציה הלא נעימה מאחוריכם ובהתאם לכך ליצור מערך משפטי תומך לכל אורך הדרך – החל משלב בדיקת הזכאות לפיצוי כספי ועד לקבלת הכסף בבנק.

נגישות
גלילה לראש העמוד