למה כולם רוצים לעשות השתלת שיער בטורקיה?

למה כולם רוצים לעשות השתלת שיער בטורקיה?

השתלת שיער בטורקיה

תופעת ההתקרחות, נשירת השיער ודלילות השיער אצל גברים היא ככל הנראה אחת התופעות עתיקות היומין וכזו שמעסיקה גברים רבים מזה שנים רבות. ענפי הקוסמטיקה והרפואה כאחד עושים מאמצים כבירים למצוא פתרונות שונים ומגוונים מתוך ניסיון לסייע לאותם גברים שחשים חוסר ביטחון בגלל השיער שהולך ונעלם וכמובן מתוך רצון להרוויח מכך. מי שמחפש ימצא בקלות אינספור תכשירים, מכשירים לעיסוי הקרקפת, תוספי תזונה שונים ועוד לא מעט הבטחות לפתרונות לבעיה, אך נראה שמלבד פיתרון אחד שבאמת מציע דרך לטיפול בבעיה, אין בנמצא תרופה שבאמת נותנת מענה. על איזה פיתרון מדובר אתם שואלים? ובכן, אנחנו מדברים כמובן על השתלות השיער שהפכו פופולריות מאד בשנים האחרונות כשרבים מהישראלים בוחרים לעבור את ההליך דווקא בטורקיה. בואו ננסה להבין למה רבים בוחרים לעשות זאת דווקא שם.

מחיר

ישנן סיבות רבות מדוע רבים בוחרים לעבור השתלת שיער דווקא בטורקיה, אך אם צריך להצביע על סיבה אחת מדוע הפופולאריות של השתלת שיער בטורקיה גדולה כל כך, זו כנראה תהיה הסיבה הכלכלית. בעוד מרפאות ורופאים מומחים בארץ יגבו לכל הפחות 20,000 שקלים על השתלה, בטורקיה תוכלו למצוא מרפאות מצוינות שיעשו זאת בתעריף של בין 10,000 -15,000 שקלים בלבד כשזה כולל מעבר לטיפול את הטיסות, הלינה במלון והעברות בכל שלב. מדובר בחיסכון אדיר כמובן, אך האם הטיפול עצמו איכותי פחות? מיד תבינו שממש לא.

מקצועיות חסרת פשרות

אפשר לומר שכשמדובר בהשתלות שיער הפכה טורקיה למעצמה של ממש. הדבר הזה הביא רופאים מכל העולם לפתוח דווקא שם מרפאות להשתלות שיער ולרופאים מקומיים לעבור הכשרות מקיפות בתחום. בדיוק בשל כך מרבית המרפאות המציעות את הטיפול הן מהטובות ביותר בעולם המיישמות טכניקות השתלה מתקדמות, מציעות טיפולים משלימים שמשפרים את התוצאה לאורך זמן ומבצעות את התהליך בבטיחות ובמקצועיות המקסימלית. כמובן שכאשר מסתכלים על העובדה הזו ומוסיפים לכך את המחירים האטרקטיביים שאין להם תחרות של ממש במקומות אחרים בעולם, אפשר בקלות להבין למה כל כך הרבה גברים בוחרים לעבור את השתלת השיער דווקא שם.

החבילה המלאה

צריך להבין שכאדם בוחר לעבור השתלת שיער בטורקיה, הוא לא משלם רק על ההליך הרפואי והוא מקבל הרבה יותר. החל מהטיסות הלוך ושוב הכלולות במחיר, דרך לינה במלונות שרובם די מפנקים עם שירות הכל כלול במרבית המקרים, העברות לטיפול הרפואי ובחזרה למלון ובהרבה מקרים עוד צ'ופרים ופינוק למי שצריך להחלים אחרי הליך רפואי. אם תשאלו רבים שעברו את ההליך תגלו שאם שמים לרגע את ההשתלה בצד, מדובר בחופשה של ממש. כדאי כמובן לוודא את כל הפרטים לפני הנסיעה, ובעיקר בנוגע לביטוחי נסיעות לחו"ל או בירוקרטיות אחרות שנחוץ לבצע כדי שהטיול יעבור חלק.

לסיכום, מדובר ככל הנראה בהליך הרפואי שמביא את התוצאות הטובות ביותר במאבק בנשירה ובהתקרחות. כשלוקחים בחשבון את המחיר האטרקטיבי ואת הניסיון הרב של הרופאים, אפשר להבין בקלות למה הוא מושך כל כך הרבה ישראלים.

נגישות
גלילה לראש העמוד