תמונה שווה אלף מילים: תמונות מאמסטרדם

תמונה שווה אלף מילים: תמונות מאמסטרדם

אם תהיתם מהו אחד היעדים האהובים על הקהל הישראלי, כדאי שתדעו שמדובר בעיר הבירה של הולנד, הלוא היא אמסטרדם.

העיר התיירותית והנפלאה הזו, שהיא גם העיר הגדולה ביותר בהולנד, מושכת אליה תיירים מכל רחבי העולם, שכן כולם רוצים לטייל, לראות את יופייה וליהנות מהאטרקציות הקיימות בה. תוכלו לטייל בין הכיכרות והרחובות היפים, לראות את תעלות המים, ללכת למוזיאונים השונים (כמו מוזיאון ואן גוך, בית אנה פרנק, מאדאם טוסו, מוזיאון נמו, המוזיאון הימי ועוד) לאכול במסעדות המגוונות, לרכוש מזכרות מיוחדות ולספוג מהאווירה החיובית הקיימת בעיר.

אספנו עבורכם מגוון תמונות מאמסטרדם המדהימה:

 

אמסטרדם בלילה

העיר הנפלאה הזו נוסדה במאה ה-12 ככפר דייגים, במאה ה-16 העיר החלה להתפתח אך תור הזהב שלה התרחש למעשה במאה ה-17.

ספינה באמסטרדם

נוף באמסטרדם

 

כלי התחבורה הפופולארי באמסטרדם הוא האופניים. המקומיים מדוושים לכל מקום, לעבודה, לחברים, לבילויים ועוד. כך שברחבי העיר תוכלו לראות אופניים רבים וכמובן גם שבילים ומסלולים המיועדים להם ואף חניונים.

אופניים באמסטרדם

אופניים באמסטרדם

אופניים על רקע נהר באמסטרדם

אחד מסימני ההיכר של ההולנדים, הם נעלי העץ. הקבקבים הללו נמצאים בכל מקום, על מחזיקי מפתחות, במסגרות לתמונות, מצתים ואפילו על בתים. בהרבה גלויות ותמונות מאמסטרדם תוכלו למצוא את הנעליים ההולנדיות הללו.

בית עם נעליים הולנדיות

 

הרייקמוזיאום הממוקם באמסטרדם, הוא בין המוזיאונים החשובים באירופה. המוזיאון המכיל חמישה אגפים ייחודיים מושך אליו תיירים מרחבי העולם בזכות היצירות המוצגות בו והתערוכות המתחלפות של אמנים מוכרים ואהובים.

שלט אמסטרדם

תיירים באמסטרדם

 

במהלך טיולכם באמסטרדם, נסו לתפוס רגעים מיוחדים ומשמעותיים על מנת שתוכלו ליצור אלבום תמונות מרהיב שיזכיר לכם את הטיול בבירת הולנד.

נגישות
גלילה לראש העמוד