איך שומרים על עור הפנים בטיול מסביב לעולם ?

איך שומרים על עור הפנים בטיול מסביב לעולם ?

אנשים רבים שיוצאים לטיול בעולם עורכים שיעורי בית מקדימים. הם משווים מחירים של כרטיסי טיסה, הם מבררים מהי העונה הרצויה, בוחנים יעדים, בודקים מהו המטבע המקומי וכדומה, אך בין היתר עליהם לברר מה עומד להיות מזג האוויר, ולא רק בשביל להבין אלו בגדים לארוז, אלא גם בשביל להבין מהי המשמעות מבחינת עור הפנים, ואם אתם רק קצת בקיאים בנושא, נראה שאתם יודעים שמזג אוויר קיצוני יכול לפגום במראה ובמגע העור, ועל כן טוב להירגע שגם אם מדובר ביעד בעל יובש מהותי, עדיין תוכלו לשלוח הביתה תמונות שבהן אתם נראים חיוניים וקורנים.

מוצרי טיפוח ייעודיים

ידוע שעור הפנים מושפע רבות מאחוזי הלחות שיש באוויר ובאותה נשימה מחלבון קולגן שאחראי על חיוניות וגמישות העור. אי לכך אם גם אתם הגעתם לגיל שבו כבר לא ניתן לסמוך על הגוף שיספק כמות מספקת של  קולגן (תקף לכל מי שמעל גיל 30), טוב לדעת שכיום קיימים מוצרי טיפוח מאוד מתקדמים ושבין היתר כוללים חלבון קולגן שמותאם להיספג כראוי בעור הפנים (לא כל קרם שמכיל קולגן אכן יעיל). אי לכך עם שימוש בקולגן פלוס לעור הפנים זוכים להיות רגועים שגם אם תגיעו למדבר סהרה עור הפנים עדיין יראה חיוני, גמיש וקורן במיוחד, פשוט כי הענקתם לו באופן מלאכותי את המרכיב הסודי.

מוצרי טיפוח לעור הפנים

כובע רחב שוליים

העור שלנו מושפע מכל חשיפה לשמש, ועל כן גם אם מתוכננת חופשת בטן גב באחד החופים המרהיבים בעולם, יש להבין שמלבד בגד ים, גם רצוי לארוז כובע רחב שוליים, כזה שיצל על הפנים. מה עוד? בין היתר חשוב לארוז משקפי שמש וקרם הגנה. מעט מודעות ואתם זוכים ליהנות ולשמור על עור הפנים מנזקי השמש. מכאן שיש לבחון האם קיים בבית כובע רחב שוליים שמתאים לטיול, או שמא מתכננים לעצור בדיוטי פרי ולקנות אחד ללא מע"מ.

תארזו ציפית מהבית

אחד הדברים המהנים בטיול זה לישון בבתי מלון ואחד הדברים המהנים בבתי מלון זה לישון על מיטה ענקית שאליה מהודקים סדינים לבנים. עם זאת, רצוי שהסדינים הלבנים לא יהיו מכותנה. מדוע? למרות שכותנה מאוד נעימה, במהלך הלילה היא גורמת להיווצרות של קמטים על עור הפנים. מכאן שתמיד טוב לארוז במזוודה ציפית מסאטן, ולו בשביל הפינוק.

איפור במהלך הטיול

כולנו אוהבים להיראות בטיול במיטבנו, אך רצוי לדעת שגם אם חזרנו מאוחר למלון ורק רוצים ללכת לישון, עדיין חשוב לעצור ולהסיר את האיפור. מדוע? שינה עם איפור מובילה לחסימה של נקבוביות העור, עובדה שעם הזמן גורמת להן להיראות יותר גדולות. בנוסף, רבות נוטות לארוז לטיול אמצעי איפור ייעודיים, אך פה חשוב להבין שאין לארוז את מברשת האיפור הישנה והמלוכלכת, אלא מוטב להשקיע בזו שלאחרונה נרכשה. מדוע? שימוש במברשת מלוכלכת עשויה להוביל לזיהומים מיותרים. שיהיה טיול מוצלח ופוטוגני במיוחד!

נגישות
גלילה לראש העמוד