ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות הוא פוליסת ביטוח מקיפה המכסה הן מצב חירום רפואי והן מצב פיננסי אשר עלול להיווצר בעת נסיעה לחו"ל. לשם כך ישנן מספר תכניות לביטוח נסיעות המציעות הגנה במהלך נסיעות לחו"ל.

תכניות ביטוח אלו מציעות הטבות כמו אובדן או איחור בכבודה שהוקמו, אובדן מסמכים מכריעים כמו דרכונים, תאונות אישיות, מתקנים ייחודיים כמו אחריות אישית וכיסוי תאונות אישיות, קצבה במקרה של מצוקה הקשורה לחטיפה, כיסוי לסיוע חירום כספי ועוד. ביטוח נסיעות מספק גם כיסוי בריאות להוצאות רפואיות, טיפול שיניים, הובלה לבית החולים וקצבת בית חולים יומית.

למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחול

למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

  1. אתה יכול לחלות או להיפגע – טיולים בחו"ל יכולים לכלול טיסות לילה מאוחרות, שינוי אזורי זמן, שינויים במזג אוויר, שינוי טמפרטורה ומאכלים שונים ואיתם גם הסיכוי לחלות. ישנו גם סיכוי להיפצע במהלך הטיול, ובעוד שהמדינה בה אתה מבקר עשויה לדרוש ממך לקחת חיסון למחלות מסוימות לפני כן. ביטוח נסיעות מאפשר כיסוי גם על מצבי חולי או פגיעה.
  2. מקרה של ביטול הטיול או שינויים ברגע האחרון – זה יכול לקרות כשאתה חולה או שאחד מבני המשפחה שלך חולה ועלייך להישאר בארץ ונשאר לך אופציה לבטל את הנסיעה המיועדת או לשנות את התוכניות. ביטול תכניות נסיעות ששולמו מראש הוא לרוב יקר. כשאתה קונה ביטוח נסיעות, אתה מקבל את עצמך את הנוחות בידיעה שבמקרה של מקרה חירום, אינך צריך לחשוב פעמיים על הצד הכלכלי של הדברים לפני שתבטל או תשנה את התוכנית שלך.
  3. כאשר תכניות הנסיעה שלך מתפרקות – כשנוסעים, במיוחד למדינות אחרות, יש אנשים שתכננו מראש מסלולי טיול. מסלולי טיול אלה הם כמו בית קלפים, תלוי זה בזה, ויציאה קלה מהתוכנית עלולה להפריע לכל הטיול. שינוי זה יכול להיגרם כתוצאה מטיסה שבוטלה או מכל היבט אחר. עם ביטוח נסיעות בהישג יד, לא תצטרך לשאת בנטל הכספי של תכניות טיול מתוקנות.
  4. הכבודה שלך מתעכבת או אבודה – מזוודות שהולכות לאיבוד נפוצות למדי בימינו. בעוד שהסיכוי שזה עשוי להיות שלך אינו גבוה, רצוי שתישאר מוכן. ביטוחי נסיעות בדרך כלל מספקים כיסוי לתיקים מעוכבים. הם יעזרו לך לשחזר את התיקים שלא במקומך וגם יחזירו לך את כל הכסף שתבזבז על פריטים חיוניים כגון נעליים, משחת שיניים וכו', כך שתוכל ליהנות מהנסיעות שלך. גם אם המטען שלך אבד, הביטוח יספק החזר עבור הדברים שאבדת.
  5. הדרכון שלך אבוד – איבוד הדרכון ומסמכים חיוניים אחרים בזמן נסיעה לחו"ל יכול להיות סיוט. אך כאשר ביטוח נסיעות המספק כיסוי עבורו, חברת הביטוח תעזור לכם להשיג דרכון חדש ומסמכים נחוצים אחרים תוך החזר העלות של דרכון חדש.

ביטוח נסיעות לחו"ל הפך חיוני עם השנים עבור כל המטיילים בכל סוגי הטיול – טיולי שטח, טיולים עירוניים, טיולי אקסטרים ועוד.

נגישות
גלילה לראש העמוד