מקומות רומנטיים להצעת נישואין

מקומות רומנטיים להצעת נישואין

אם אתם רוצים להציע נישואים: הרי שיש לכם הרבה דברים לחשוב עליהם, כמו היכן להציע נישואין? מתי כדאי לעשות זאת? ואיזו טבעת אירוסין כדאי לבחור?

ואכן בחירת טבעת אירוסין היא אינה בחירה קלה וזאת משום שטבעת אירוסין היא מזכרת ותכשיט שעליו להישאר לעד. עם זאת תהליך הבחירה הופך לקל יותר כאשר משוטטים בין שלל חנויות לטבעות אירוסין.

אבל כיצד בוחרים את המיקום להצעת הנישואין? ומתי כדאי לעשות זאת? כל ההצעות בהמשך.

אם החלטתם שאתם רוצים לבלות את שארית חייכם עם האדם שאתם אוהבים, הרי שהגיע הזמן להצעת נישואין! כאשר מתכננים את הצעת הנישואין חשוב להעניק לה נופך רומנטי ולבחור בדרך מרגשת במיוחד.

אבל היכן כדאי להציע נישואין?

תצפית מרהיבה

אין כמו תצפית מרהיבה כמקום שבו אפשר לכרוע ברך. כיום אפשר להגיע אל שלל תצפיות ביעדים נבחרים בחו"ל בעיתויים שבהם ישנם אירועים כמו מטר מטאורים, ליקוי חמה, או לילות עתירי כוכבים, כמו גם באחת הפסגות המרהיבות בעולם, למשל פסגה רומנטית במסע להודו, או אפילו טיול אל איסלנד שם נמצא הזוהר הצפוני. כמו כן, העיר העתיקה של מונקו מהווה לוקיישן נהדר וייחודי. הצעת נישואין בעת טיול רומנטי היא דרך נפלאה לכרוע ברך, והיא מהווה אף סיפור רומנטי במיוחד שאפשר לספר לחבר'ה.

כדור פורח

הצעת נישואין בכדור פורח תכלול בילוי רומנטי וכיפי שבו עם יין, גבינות וטבעת אירוסין מדהימה ניתן להציע נישואין בשמי התכלת. מוטב לברר מראש עם בית המלון ביעד הרצוי, אם ניתן לרכוש חבילה לסיור בכדור פורח.

על מגדל אייפל

הו פריז, אחת הערים הרומנטיות ביותר שנראות נפלא בימי הסתיו והאביב. ביקור בפריז עם שלל מוזיאונים, שדרות, גשרים, תעלות, וכמובן עלייה אל מגדל אייפל יקנה לכם הזדמנות נפלא לשלוף את הטבעת.

מגדל אייפל

בקורס צלילה

אחד הרעיונות המקוריים להצעת נישואין הוא דווקא בקורס צלילה. חפשו קורסי צלילה ביעדים נבחרים בחו"ל, רכשו טבעת אירוסין אותה תחביאו באחד הכיסים (חשוב להחביא בצורה בטוחה כך שהטבעת לא תמצא את עצמה כאוצר בקרקעית הים), וברגע ששניכם נמצאים עמוק במים, אפשר להוציא את הטבעת. להצעה כזאת לא צריך מילים, ומספיקה לה העולם הנפלא שמתחת למים וטבעת אירוסין שתזהר למרחק.

על חוף הים

הצעה צנועה ורומנטית יותר וגם כזאת שאפשר ליישם היא הצעה בחוף הים. זה יכול להיות על חופי תאילנד כמו קופיפי הטרופית או  אפילו בחופי יוון הנהדרים. מה שחשוב הוא לבלות יחד יום נפלא עם פיקניק זוגי בים, ליהנות ממזג אוויר שאינו חם מידי (לכן חשוב לבצע את ההצעה בשלהי הקיץ), ומשם לשלוף את הטבעת בדיוק שזה נראה לכם הזמן הנכון.

לסיכום, הצעת נישואים יכולה להתרחש כאשר אתם קמים בבוקר ושותים יחד קפה בבית המלון, או באזור אטרקטיבי במיוחד כמו הרי ההימלאיה! כל אלה אינם משנים, כל עוד ההצעה נעשית עם לב שלם, ומול בת זוג שפשוט לא תשים לב לשום דבר מסביב חוץ מכם ומהמילה 'כן'!

 

 

 

נגישות
גלילה לראש העמוד