צריכים לעשות בדיקת קורונה? באתר של AIDG יש תשובות לכל השאלות שלכם

צריכים לעשות בדיקת קורונה? באתר של AIDG יש תשובות לכל השאלות שלכם

מאז פרוץ מגפת הקורונה בשנת 2020 נרשם זינוק של מאות אחוזים בהזמנה של תור לבדיקות קורונה, וזאת מתוך הבנה כי באמצעות הבדיקות הללו  ניתן להפחית את היקף התחלואה ואף לנתר את החולים, באמצעות גילוי של הנגיף. אם גם אתם צריכים לבצע בדיקת קורונה לקראת טיסה מעבר לים, באתר של חברת AIDG  הנחשבת לחברה המובילה בענף התוכלו למצוא מענה לכל השאלות, כאשר את המרכזיות שבהן בחרנו להציג כאן במדריך, מתוך מטרה לאפשר לכם לקבל מענה על השאלות הבוערות.

איזו בדיקת קורונה צריך לבצע לפני טיסה לחו"ל?

אם אתם עתידים לטוס לחו"ל בקרוב, אחד מהשלבים החשובים ביותר הוא כמובן ביצוע של בדיקות קורונה PCR. באתר של החברה תמצאו את כל מה שצריך לדעת על בדיקת קורונה לפני טיסה, וזאת מתוך מטרה להגיע לשדה התעופה עם בדיקות בתוקף כמו גם מאושרות על ידי משרד הבריאות. נכון להיום נדרש לבצע את הבדיקה כ-48 שעות טרם הטיסה, אולם מומלץ  להתעדכן דרך האתר של רשות שדות התעופה לגבי הנהלים.

האם הבדיקה מתאימה גם לילדים?

התשובה היא בהחלט כן. אין צורך בקבלת הפנייה מהרופא אלא ניתן להגיע לאחת מהעמדות הפרוסות ברחבי הארץ, כאשר באתר של החברה ניתן לצפות בזמן אמת בנקודות הבדיקה ובהתאם לכך לבצע את הבדיקות טרם טיסה או מפגש עם חברים בעבור הילדים כמו גם המבוגרים. שימו לב כי אם אתם עתידים לטוס עם הילדים לחו"ל, מעבר לביצוע של בדיקות קורונה נדרש גם לבצע רכישה של ביטוח נסיעות, כחלק מהתארגנות לקראת טיסה הכוללת גם ביצוע של בדיקות קורונה לילדים.

 

 

כיצד מתבצעת בדיקת קורונה ותוך כמה זמן מקבלים את התשובה?

בדיקות הקורונה מתבצעות באמצעות מעבדות מקצועיות אשר פיתחו טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות לבצע את תהליך הבדיקה באופן מהיר, כאשר החידוש המשמעותי בתחום הוא על יכולת לקבל תוצאות בזמן של רבע שעה עד חצי שעה לכל היותר. מדובר בבשורה של ממש בעבור הטסים לחו"ל הן בשל היותה של הבדיקה לא כואבת אבל גם כזו שמאפשרת לקבל את התוצאות ובהתאם לכך להימנע מעיכובים מיותרים.

האם צריך להציג את הבדיקה בעת כניסה למדינה?

רוב מדינות העולם דורשות בעת כניסה לגבולות להציג את הבדיקה המעודכנת כאשר היא מתורגמת לשפה האנגלית. כבר ידוע לכל כי העולם עובר שינויים דרמטיים בחסות מגפת הקורונה, ועל כן הדרישה להצגה של בדיקה נועדה להפחית את אחוזי התחלואה ואף למנוע הדבקה המונית שמתרחשת מזה שנתיים בכל רחבי העולם. על כן, כאשר אתם מסיימים את הבדיקה בדקו כי אתם מקבלים גם גרסה מקורית בשפה האנגלית אותה תידרשו להציג לא רק בשדה אלא גם במלון, כניסה לאטרקציות ועוד.

לסיכום

בדיקות קורונה הפכו לחלק בלתי נפרד מתמהיל הנסיעות של רבבות ישראלים, בעקבות העלייה באחוזי התחלואה וכן ההבנה כי מדובר בכלי יעיל ובעל שיעור הצחה גבוה בגילוי מוקדם של הנגיף. באמצעות חברת AIDG תוכלו לבצע בדיקות PCR המיועדות לטסים לחו"ל במהירות ובמסגרת של שירות אישי, כל זאת כחלק מהיותה חברה מובילה בתחומה אשר מעסיקה את טובי הבודקים כמו גם עובדת בצמוד למעבדה מובילה העובדת באישור של משרד הבריאות.

בכך, תוכלו  להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת נסיעה מעבר לים, וזאת בהתאם להבנה כי הקורונה נשארת איתנו ועל כן נדרש לבצע את הבדיקה בפרק זמן של 48 שעות טרם העלייה למטוס.

נגישות
גלילה לראש העמוד