איך להישאר מעודכנים בחדשות גם כשמטיילים בחו"ל?

איך להישאר מעודכנים בחדשות גם כשמטיילים בחו"ל?

למרות שרבים טסים לחופשה בחו"ל כדי להתנתק ולנפוש, יש לא מעט מטיילים, שרוצים להישאר מחוברים לכל מה שקורה בארץ, ובייחוד אם הטיסה מתקיימת בתקופות בהן יש לא מעט עדכונים, כמו מבצעים צבאיים או הסלמה בדרום. איך ניתן להישאר מעודכנים בחדשות גם כאשר מטיילים בארץ זרה? ומה האפשרויות שעומדות בפניכם? ובכן, בין אם אתם מתכננים טיול ארוך של מספר חודשים, ובין אם מדובר בחופשה קצרה של כמה ימים – ריכזנו בעבורכם כמה אופציות מעולות. שנתחיל?

האזינו לרדיו אונליין

דרך מצוינת להתעדכן בחדשות ובכל מה שקורה בישראל במהלך החופשה שלכם בחו"ל היא באמצעות האזנה לרדיו אונליין, כלומר רדיו שמשודר בשידור ישיר דרך האינטרנט, כך שאינו תלוי במיקום הגיאוגרפי שלכם. להלן 2 תחנות מומלצות:

גלי ישראל

גלי ישראל היא אמנם תחנת רדיו אזורית (של יהודה ושומרון), אבל היא משדרת מהדורות חדשות מקצועיות, שיאפשרו לכם להאזין למשדרי החדשות ולתוכניות האקטואליה השונות של התחנה. בין התוכניות הפופולאריות תמצאו את "עצם העניין" בהגשת שרון גל, "יומן הצוהריים" בהגשת מתי טוכפלד ועוד.

רשת ב'

רשת ב' היא אחת מתחנות הרדיו הוותיקות והמוכרות, והיא מזוהה עם תחום האקטואליה והחדשות. למעשה, גם בתחנה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של תוכניות אקטואליה מגוונות ומשדרים חדשותיים, שיאפשרו לכם להתעדכן בכל מה שקורה בארץ בקלות.

איך להישאר מעודכנים בחדשות גם כשמטיילים בחו"ל?

אפליקציות חדשותיות

כיום, יש לא מעט אפליקציות חדשותיות שונות, בין אם מדובר באפליקציות של ערוצי הטלוויזיה או אתרי החדשות ובין אם מדובר באפליקציות ייעודיות. האפשרות להתעדכן דרך האפליקציות יכולה להיות אידיאלית עבור רבים משתי סיבות, האחת, ניתן להיכנס לאזור המבזקים בכל רגע נתון ולהתעדכן, והשנייה, ניתן לקבל הודעות "פוש" ברגע שמתרחש מקרה חריג. כך או כך, זו יכולה להיות אופציה מצוינת בעבורכם.

קריאה יזומה באתרי חדשות ישראליים

דרך נוספת להתעדכן בכל מה שקורה בארץ, היא דרך כניסה יזומה לאתרי חדשות ישראליים, כמו מאקו, YNET, מעריב, כיפה וכו'. כך תוכלו להתעדכן במבזקים השונים בזמנים שמתאימים לכם (מבלי לקבל הודעות "פוש" באמצע החופשה), ולקרוא כתבות אקטואליות בזמנכם הפנוי.

רשתות חברתיות, קבוצות טלגרם ופייסבוק

רשתות חברתיות כמו פייסבוק מאפשרות גם הן לקבל עדכונים שוטפים לגבי מה שקורה בישראל, אם זה באמצעות קבוצות חדשות ייעודיות ואם זה על ידי קריאת פוסטים בעמודים של אתרי חדשות. כמו כן, תוכלו להצטרף לקבוצות טלגרם שעוסקות באקטואליה, ולהתעדכן דרכן.

שנסכם?

יש לא מעט דרכים להישאר מעודכנים, גם במהלך חופשה בחו"ל, כאשר לא חייבים להקצות זמן ייעודי לכך במהלך החופשה, אלא לעשות זאת כדי להעביר את הזמן בנסיעה או טיסה ארוכה, במהלך המתנה לצ'ק אין במלון וכו'. כיום, יש קליטת WIFI בכל בית מלון, במסעדות, בקניונים ואפילו בשדות התעופה, כך שתוכלו להתחבר לאינטרנט מכל מקום ולהתעדכן בכל מה שקורה בארץ.

נגישות
גלילה לראש העמוד